Nino Serdarušić lakoćom do drugog kola kvalifikacija Roland Garrosa

Petar Jenjić • ponedjeljak, 20.05.2019.

Nino Serdarušić uspješno je prošao prvo kolo kvalifikacija Roland Garrosa, hrvatski tenisač u dva je seta svladao Li Zhea...

Kvalifikacije za Roland Garros uspješno su krenule za Nina Serdarušića koji nije imao prevelikih problema u prvom kolu protiv Kineza Li Zhea.

Hrvatski tenisač slavio je s dva puta pod 6:2 nakon nešto više od sat vremena igre. U drugom kolu očekuje ga 13. nositelj, Talijan Stefano Travaglia, protiv kojeg do sada nije igrao.

Serdarušić se u cijelom meču suočio s dvije break šanse protivnika i obje je uspio spasiti. I u prvom i u drugom setu dva je puta oduzeo servis protivniku što je bilo i više nego dovoljno za pobjedu.