U-18: Španjolska svladala Hrvatsku na startu turnira

hns.family • utorak, 21.05.2019.

U svom prvom nastupu na Slovakia Cupu, hrvatska reprezentacija do 18 godina poražena je od vršnjaka iz Španjolske...

Hrvatska U-18 otvorila je svoj nastup na međunarodnom prijateljskom turniru u Slovačkoj srazom sa Španjolcima, koji su ubilježili prve bodove pobjedom 2:0.

Za vodstvo je pogodio Urena već u četvrtoj minuti utakmice, a "točku na i" stavio je Martinez u 29. minuti dvoboja.

U drugoj utakmici prvog kola Skupine B Ukrajina je istim rezultatom svladala Češku, a u drugom se kolu Šimunićevi izabranici sastaju s Češkom u Zvolenu, 21. svibnja u 12:00 sati.

Hrvatska: Žiger, Iličić (50' Meglić), Jurišić (65' Bernobić), Putnik (50' Benčić), Džankić (71' Jukić), Julardžija (65' Cerovčec), Pejić, Zrilić, Šaronja (50' Stojanović), Svržnjak (50' Bročić), Soldo. Izbornik: J. Šimunić.

• stodra21.05.2019. u 16:10
    Protiv Ceha odigrali 1-1, vodili su do samog kraja i bili bolji pa u sudackoj nadoknadi ipak primili iz penala...