Talijan zaustavio Ninu Serdarušića u drugom kolu kvalifikacija Roland Garrosa

Petar Jenjić • srijeda, 22.05.2019.

Nino Serdarušić poražen je u drugom kolu kvalifikacija za Roland Garros, od njega je u dva seta bolji bio Talijan Stefano Travaglia...

Drugo kolo kvalifikacija za Roland Garros bilo je kobno za Nina Serdarušića koji je s dva puta po 6:4 poražen od 13. nositelja, Talijana Stefana Travaglije. Bio je to njihov prvi međusobni dvoboj, a meč je trajao sat i 24 minute.

Travaglia je bolje krenuo u meč i odmah u prvom gemu stigao do breaka prednosti. Iako je Serdarušić uspio uzvratiti i doći do poravnanja na 3:3, odmah u sljedećem gemu njegov protivnik ponovno oduzima servis, a zatim bez većih poteškoća dolazi do seta.

U drugom je setu bolje krenuo hrvatski tenisač koji je poveo s 2:0, no Talijan uzvraća sa svoja dva gema. Serdarušić nakon toga nije iskoristio četiri break prilike. Kod rezultata 4:4 izgubio je servis, a vrlo brzo i meč.