Zekićev Šerif u osmini finala Kupa utrpao 12 golova slabašnom protivniku

Mihaela Bradovski • utorak, 25.06.2019.

Potencijalni Dinamov protivnik u drugom pretkolu Lige prvaka, Šerif iz Tiraspola, u utorak je odradio prvu utakmicu osmine finala Kupa Moldavije i slavio s visokih 12:0...

Zoran Zekić može biti zadovoljan na koji način je njegova momčad odradila prvi susret osmine finala Kupa Moldavije. Slavila je čak s 12:0 protiv skromnog Siretija.

Svih 90 minuta u dresu Šerifa odradio je Antun Palić i upisao se među strijelce postigavši četvrti gol na susretu u 19. minuti.

U golijadi u Tiraspolu, Šerif je postigao četiri gola u prvom poluvremenu, a onda je u drugom dijelu zabio još čak osam i upisao ogromnu pobjedu.

Strijelci su bili Ghecev (tri), Tambe (dva), Pedersen (dva), Anton, Ribeiro, Palić, Jach i Dijinari.