Hajduk upisao prvi poraz na pripremama, Aluminij minimalno slavio

Mihaela Bradovski • nedjelja, 30.06.2019.

Nogometaši Hajduka nakon što su u subotu svladali Krilju Sovjetov, dan kasnije upisali su poraz u gostima kod Aluminija s 1:0...

Siniša Oreščanin bio je zadovoljan pobjedom i igrom protiv Krilje Sovjetov, a nakon Aluminija imat će manje razloga za zadovoljstvo. Slovenci su na svom terenu odnijeli minimalnu pobjedu.

Susret je odlučila pogreška mladog Vuškovića u 12. minuti, loptu upućenu prema strijelcu Štoru u 16 metara, Vušković je promašio i napadač Aluminija imao je lagan posao i bez problema je matirao Ljubića.

U nastavku susreta Oreščanin je uveo i one koji bi trebali biti nositelji igre u novoj sezoni, međutim niti oni nisu uspjeli nadoknaditi ovaj zaostatak.

Naravno, niti u ovom susretu nije bilo Mije Caktaša koji ga je preskočio zbog ozljede, kao niti reprezentativaca koji su na odmoru.

Hajduk je igrao u sastavu: Ljubić. Borja, Mikulić, Šego, Beširović, Špikić, Kalik, Jurić, Sahiti, Bašić, Vušković, a u drugom dijelu još su zaigrali i Matijaš, Nejašmić, Gyurcso, Hamza, Svatok, Juranović, Delić, Jairo, Dellova, Radić, Jradi.