Sandro Kulenović spasio Legiju od poraza protiv Rumunja

Mihaela Bradovski • utorak, 02.07.2019.

Mladi hrvatski reprezentativac Sandro Kulenović bio je strijelac u remiju Legije u prijateljskom susretu s Universitateom Craiovom i to je zabio pogodak za konačnih 3:3...

Legia je na pripremama u Austriji odigrala prijateljsku utakmicu protiv Universitatee Craiove i remizirala 3:3. Povela je 1:0 pa su Rumunji napravili preokret, ali golom Sandra Kulenovića u zadnjih 15 minuta Legia je došla do poravnanja.

Kulenović nije krenuo od prve minute već je u 65. minuti ušao umjesto Vamare Sanoga, a na drugoj strani Renato Kelić igrao je od prve minute.

Povela je Legia u 20. minuti pogotkom Jodlowieca, ali u završnici prvog poluvremena Universitatea je došla do preokreta golovima Bancua i Romana.

Na startu drugog dijela Carlitos je poravnao, Roman je ubrzo vratio prednost na stranu Universitatee, a u 76. minuti Kulenović je iz kaznenog udarca poravnao na 3:3 nakon igranja rukom Rumunja u svom kaznenom prostoru.