Gorica teško stradala u gostima kod Maribora

Branimir Korać • srijeda, 03.07.2019.

Nogometaši Gorice bili su na teškom gostovanju u Ljudskom vrtu kod Maribora gdje je domaćin predstavljao momčad za novu sezonu, predstavio se u dobrom svjetlu i slavio s 4:1...

Maribor je lakoćom slavio na svom stadionu protiv Gorice, odigrao je vrlo dobru utakmicu i pokazao da je spreman za novu sezonu. Goričani još imaju posla i ovo nije bio dobar nastup.

Maribor je već u prvom poluvremenu razbio goste, imao je na poluvremenu vodstvo 3:0 golovima Kronavetera, Kotnika i Mileca, ali i još ponešto opasnih prilika.

Goričani su početkom drugog poluvremena smanjili pogotkom Maslowskog lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora u gornji desni kut, ali i dalje su domaćini bili opasniji.

U završnici susreta čak su došli i do četvrtog gola, a strijelac je bio Žugelj u 90. minuti.

Gorica: Kahlina, Musa, Jovičić, Čelić, Maslowski, Zwolinski, Dvorneković, Mathieu, Maloča, Krizmanić, Ndiaye. (Još su igrali: Čović, Deaconu, Ljubisavljević, Bakuča, Špičić, Spudić, Babec, Periša, Kryeziu, Lovrić.)