Lokomotivina sedmica u prvoj pripremnoj utakmici u Nizozemskoj

Branimir Korać • četvrtak, 04.07.2019.

Lokomotiva je na pripremama u Nizozemskoj odigrala prvu utakmicu, protivnik je bio sastav tamošnje regije Zeeland kojeg su Lokosi svladali sa 7:1...

Prvi protivnik na pripremama u Nizozemskoj bio je jednostavan, Lokosi su igrali protiv sastava regije Zeeland i slavili su s visokih 7:1. U drugom poluvremenu Goran Tomić koristio je one koji bi trebali kandidirati za prvu momčad i tu je Lokomotiva stvorila visoku prednost.

U prvom dijelu Lokomotiva je došla do dva gola prednosti, Zeeland je smanjio zaostatak na 2:1 iz kaznenog udarca u završnici poluvremena, a u nastavku su Zagrepčani napunili mrežu Zeelanda.

Već u prvoj minuti Lokomotiva je povela golom iz kaznenog udarca koji je realizirao Tolić, a isti igrač realizirao je i drugi kazneni udarac u 30. minuti pa su tako sva tri gola u prvom poluvremenu postignuta iz penala.

U drugom dijelu kvaliteta Lokomotive došla je do izražaja i s dva gola Drožđeka te po jedan Kastratija, Uzunija i Petraka Lokosi su otišli do visoke pobjede.

U nedjelju ih očekuju dvoboj protiv NAC Brede.

Apsolutni autsajder na krovu Europe

Europsko prvenstvo 2004. godine donijelo je jedno od najvećih iznenađenja u povijesti reprezentativnog nogometa kada je do zlata stigla...