Štimac s Indijom upisao novi poraz: Potpuni raspad u drugom poluvremenu

Mihaela Bradovski • nedjelja, 07.07.2019.

Susretom između Indije i Tadžikistana započeo je Intercontinental Cup, a Indijci pod vodstvom Igora Štimca upisali su poraz 4:2...

Novi turnir koji Igoru Štimcu služi za provjeru i upoznavanje s reprezentacijom uoči početka kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo započeo je susretom njegovih igrača i Tadžikistana.

Štimac može biti zadovoljan viđenim u prvom poluvremenu s obzirom da je Indija na poluvremenu vodila 2:0 golovima kapetana i legende indijskog nogometa Sunila Chhetrija koji je zabio svoj 69. i 70. gol u dresu reprezentacije.

U nastavku susreta potpuni preokret. Branitelj naslova potpuno je pao i Tadžikistan je s četiri postignuta gola došao do preokreta i pobjede 4:2.

Igra prema naprijed nije toliko predstavljala problem koliko sama obrana koja je i u prvom dijelu iako nije primila pogodak bila vrlo nesigurna.

Štimca još očekuju susreti protiv Sjeverne Koreje i Sirije.