Lokomotiva do remija u jakoj provjeri protiv Club Bruggea

Mihaela Bradovski • petak, 12.07.2019.

Nogometaši Lokomotive upisali su remi u jakoj provjeri protiv Club Bruggea. Nakon što su u dosadašnja dva jača susreta na pripremama u Nizozemskoj poraženi, sada su remizirali...

NAC Breda svladala je Lokomotivu s 3:0, a Antwerp je bio bolji s 2:0, no protiv Club Bruggea Lokosi su odigrali bolju utakmicu i ostali su neporaženi.

Susret je odigran u Deinzeu, a oba pogotka pala su u prvom poluvremenu gdje je Club Brugge poveo, a Lokomotiva uspjela izjednačiti.

Belgijci su stigli do prednosti u 38. minuti kada je nakon ubačaja s desne strane najviši u skoku bio Hans Vanaken i glavom poslao loptu u mrežu.

Ipak u završnici prvog dijela Lokosi dolaze do poravnanja. Nakon igranja rukom u kaznenom prostoru Club Bruggea, dosuđen je kazneni udarac, a Myrto Uzuni pretvorio ga je u pogodak.