Inter visoko slavio protiv Maksimira i predstavio kamerunsko pojačanje

Mihaela Bradovski • srijeda, 24.07.2019.

Zaprešićki Inter u utorak je odigrao na svom stadionu prijateljsku utakmicu protiv trećeligaša Maksimiru. Susret je okončan pobjedom Zaprešićana 4:0...

Između dva prvenstvena kola Samir Toplak iskoristio je vrijeme za odigravanje prijateljskog susreta protiv Maksimira te novo isprobavanje određenih svojih zamisli.

Zaprešićani nisu imali problema i upisali su visoku 4:0 pobjedu s po dva gola u svakom poluvremenu. Već u devetoj minuti Mitrović je izborio kazneni udarac koji je realizirao Postonjski da bi u završnici prvog dijela Ljubić povisio na 2:0.

U drugom poluvremenu Ljubić još jednom trese mrežu Maksimira da bi točku na i stavio kamerunski napadač William Tchuameni.

Tchuameni je posljednje pojačanje Intera, riječ je o 23-godišnjem 192 centimetra visokom napadaču koji je europsku karijeru započeo u portugalskom Feirense, a zadnje dvije sezone proveo je u Danskoj u Sonderjyskeu.

U Danskoj se u prvoj postavi nije naigrao, uglavnom je igrao za rezerve.

U susretu protiv Maksimira Inter je igrao u sastavu: Matković, Tomek, Soldo, Nekić, Čeliković, Postonjski, Špoljarić, Barić, Ljubić, Mitrović, Mamut. Još su igrali: Tatomirović, Šlogar, Tchuameni, Grgić, Galić.