Rakitiću prvo poluvrijeme, Barcelona u drugom slomila Kobe

Petar Jenjić • subota, 27.07.2019.

Nogometaši Barcelone svladali su japanski Vissel Kobe s 2:0, a oba je pogotka u drugom poluvremenu postigao Carles Perez...

Novu prijateljsku utakmicu u Japanu odigrala je Barcelona koja je za protivnika imala domaći Vissel Kobe. Katalonska momčad u konačnici je slavila s 2:0, iako je konačan rezultat mogao biti i veći.

U prvom poluvremenu nije bilo promjene rezultata, a na početku drugog Barcelona je promijenila cijelu početnu postavu. Iz igre je tada izašao i Ivan Rakitić.

Igrala se 59. minuta kada je Barcelona stigla do vodstva. Lijepo su kombinirali Malcom i Carles Perez, a potonji je utrčao u kazneni prostor i kroz noge matirao protivničkog vratara.

Kako ne bi bilo nikakvih problema oko konačnog pobjednika pobrinuo se strijelac prvog pogotka u 89. minuti nakon krasnog udarca iskosa s ruba šesnaesterca.

Dodajmo kako je u domaćoj momčadi prvo poluvrijeme zaigrao Andres Iniesta, kao i David Villa.