Inter bolje izvodio jedanaesterce od PSG-a, Perišić i Brozović u početnih 11

Jan Šneler • subota, 27.07.2019.

U prijateljskom susretu na azijskoj turneji, milanski Inter je nakon jedanaesteraca došao do slavlja protiv PSG-a...

Prijateljski susreti u Aziji i SAD-u su u velikom jeku za najveće europske klubove, a u Macau su danas utakmicu odigrali PSG i Inter. Do pobjede, ali tek nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca, došla je milanska momčad.

Susret nije bio pretjerano bogat prilikama, naročito prvi dio koji je prošao relativno mirno uz pogodak Thila Kehrera za vodstvo Parižana. U nastavku nešto bolja igra Intera, mada uz brojne zamjene teško je bilo očekivati kvalitetnu igru.

Taman kad se činilo da će susret završiti pobjedom PSG-a, Samuele Longo zabija za 1:1. Krenulo se u seriju raspucavanju, u kojemu su obje momčadi promašivale jedanaesterce. PSG je promašio dva, Inter jedan, a Joao Mario pogodio je u sedmoj seriji za pobjedu milanskog sastava. Marcelo Brozović igrao je za Inter do 65. minute, dok je Ivan Perišić izašao iz igre u 83. minuti.