Parižani u Kini svladali Australce, Neymar još nije spreman

Branimir Korać • utorak, 30.07.2019.

PSG je u prijateljskom susretu u kineskom Suzhouu igrao protiv Sydney FC-a i upisao pobjedu 3:0. Iako bez Neymara, glatko je slavio protiv ipak slabijeg protivnika...

Kao pripremu za Trofej prvaka i dvoboj protiv Rennesa, PSG je odradio prijateljski dvoboj protiv Sydney FC-a i slavio je s 3:0.

Parižani još uvijek čekaju na ulazak Neymara u konkurenciju za nastup, propustio je i ovaj susret jer još uvijek fizički nije spreman za odigravanje utakmica.

PSG je glatko slavio, na poluvremenu je imao vodstvo 2:0 golovima Kyliana Mbappea i Edinsona Cavanija.

Poveli su francuski prvaci u 37. minuti pogotkom Mbappea koji je odigrao dvostruko dodavanje s Bernatom i poslao loptu u mrežu da bi šest minuta kasnije Cavani povisio na 2:0 dobro reagiravši na odbijenu loptu.

Na odmoru je Thomas Tchel promijenio kompletnu postavu, uveo je one koji igraju i igrat će vrlo malo, a treći pogodak postigao je Metehan Guclu u posljednjim trenucima susreta.

Pred Parižanima je prva borba za trofej, u subotu igraju protiv Rennesa u Superkupu.