Mario Crnički donio bod Mladosti u gostima u Ugljeviku

Mihaela Bradovski • subota, 03.08.2019.

Bivši mladi hrvatski reprezentativac Mario Crnički postigao je drugi pogodak ove sezone, a ovaj put donio je bod svojoj Mladosti Doboj Kakanj...

Nakon što je kraće vrijeme boravio u Sarajevu, bivša nada Bayerna i nekadašnji mladi hrvatski reprezentativac, Mario Crnički, nastavlja s dobrim igrama u dresu Mladosti Doboj Kakanj.

U trećem kolu Premijer lige BiH Mladost je gostovala u Ugljeviku kod Zvijezde i upisala remi 1:1, a bod gostima donio je Crnički.

Zvijezda je vodila od 32. minute golom Ognjena Delmića, a u 67. minuti Crnički je zabio za 1:1 i prvi ovosezonski remi za njegovu momčad.

Crničkom je to drugi ovosezonski pogodak, prvi je ubilježen u prvom kolu i pobjedi protiv Veleža 3:1 nakon čega je u drugom kolu uslijedio poraz od Željezničara 2:0. Zvijezdi je ovo prvi bod nakon startnih poraza protiv Tuzle Cityja i Borca iz Banja Luke.

• cimbo03.08.2019. u 19:50