Borna Gojo za samo sat vremena upisao pobjedu protiv Salvadorca

Branimir Korać • ponedjeljak, 05.08.2019.

Borna Gojo dobro je krenuo i na Challengeru u Aptosu. U prvom kolu igrao je protiv Salvadorca Marcela Arevala i svladao ga za sat vremena...

Ekspresno odrađen posao i pobjeda bez posebnog utroška energije. Borna Gojo igrao je protiv Marcela Arevala iz Salvadora i upisao pobjedu u dva brza seta.

Gojo nastavlja s odličnim nastupima i vrlo brzo ući će među 300 najboljih igrača svijeta. Ovdje je za pobjedu trebao samo 59 minuta.

U prvom setu obojica igrača držali su svoj servis bez problema sve do završnioce. Tu je Goko prvi put imao manjih problema, ali nije dopustio break loptu da bi odmah nakon toga napravio break za 6:4.

U drugom setu Arevalo je potpuno pao nakon što je startao s 3:0 zaostatkom i nakon toga bilo je samo pitanje s kojim će rezultatom Gojo slaviti jer je Arevalo potpuno potonuo. Do kraja je hrvatski tenisač napravio još jedan break i slavio sa 6:4, 6:1.

U drugom kolu igrat će protiv devetog nositelja Francuza Enza Couacauda s kojim se još nije susretao.