Nadal bez borbe do finala, na putu do titule stoji mu Medvedev

Petar Jenjić • nedjelja, 11.08.2019.

Daniil Medvedev i Rafael Nadal igrat će u finalu Mastersa u Montrealu. Nadalu je bez borbe predao Gael Monfils, dok je Medvedev bio bolji od Karena Hačanova...

Drugi uzastopni tjedan Daniil Medvedev stiže do finala. Nakon Washingtona, noćas je izborio finale Mastersa u Montrealu nakon što je u dva seta bio bolji od sunarodnjaka Karena Hačanova.

Bio je to njihov treći međusobni dvoboj i druga pobjeda Medvedeva koji je slavio sa 6:1, 7:6 nakon sat i 24 minute igre.

Prvi set lakoćom je otišao na stranu Medvedeva koji je napravio dva breaka i nije dopustio nijednu šansu protivniku na svoj servis.

U drugom set dva je puta imao po break prednosti, ali u oba navrata Hačanov se već u sljedećim gemovima uspijevao vratiti. Ipak, u 13. igri Medvedev koristi svoju drugu meč loptu i slavi s 8:6.

Po svoju 35 titulu na Masters turnirima ide Rafael Nadal koji je bez borbe stigao do finalnog meča jer mu je Gael Monfils predao zbog ozljede gležnja.