Pavić i Soares lakoćom do polufinala Cincinnatija!

Petar Jenjić • subota, 17.08.2019.

Do polufinala Mastersa u Cincinnatiju stigli su Mate Pavić i Bruno Soares koji su bili bolji od Ravena Klaasena i Michaela Venusa...

Mate Pavić i Bruno Soares plasirali su se u polufinale Mastersa u Cincinnatiju. Kao šesti nositelji, nakon samo 54 minute igre, svladali su treće nositelje Ravena Klaasena i Michaela Venusa.

U konačnici je hrvatsko-brazilska kombinacija slavila sa 6:1, 6:3, a za ulazak u finale igrat će protiv prvih nositelja Juana-Sebastiana Cabal i Roberta Faraha.

Nijednom tijekom meča Pavić i Soares nisu se morali suočiti s break šansom protivnika. Nakon 1:1 u prvom setu tri puta zaredom oduzeli su protivniku servis.

Odmah na početku drugog seta napravili su break, poveli s 2:0, a do kraja bez većih problema sačuvali prednost.