Petar Jenjić • nedjelja, 25.08.2019.

New York City slavio je protiv New York Red Bullsa s 2:1, a pobjednički gol postigao je nekadašnji igrač Rijeke, Heber...

U derbiju MLS lige između New York Cityja i New York Red Bullsa do pobjede i šest bodova prednosti na ljestvici stigao je City koji je preokretom slavio s 2:1.

Do vodstva su stigli gosti koji su preko lijepog udarca Alexa Muyla pod gredu zateresli mrežu. Opasno je prijetio domaćin u nastavku poluvremena, a sjajnu priliku imao je Heber čiji je sjajan udarac s dvadesetak metara završio na okviru gola.

Ipak u završnici poluvremena domaćin dobiva penal, a siguran je izvođač bio Maximilliano Moralez koji je poslao loptu u jednu, a vratara u drugu stranu.

I odmah na početku drugog poluvremena New York Ciy dolazi do preokreta. Tinnerholm je uposlio Hebera, a ovaj lijepo petom kroz noge vrataru šalje loptu u gol. Bio je to njegov 13. gol ove sezone.