Istra 1961 dva puta vodila pa remizirala sa slovenskim prvoligašem

Petar Jenjić • nedjelja, 08.09.2019.

Nogometaši Istre 1961 odigrali su 2:2 protiv slovenskog prvoligaša Brava, iako su vodili u dva navrata...

Dvotjednu reprezentativnu stanku pripremnom je utakmicom skratila i Istra 1961 koja je remizirala sa slovenskim prvoligašem Bravom. Susret je završio rezultatom 2:2.

Puljani su poveli nakon 15. minuta igre kada je poentirao Donat Brnobić, da bi do kraja poluvremena Slovenci izjednačili preko Matka.

Istru je u novo vodstvo doveo Fuentes nakon nešto manje od sat vremena igre, da bi konačan rezultat postavio Đajić u 80. minuti.

Od šestorice igrača koji nisu debitirali u dresu momčadi, igrao je Maganjić koji je krenuo u špici, a sredinom drugog poluvremena prebacio se na lijevo krilo.

Trener Ivan Prelec nije mogao računati na reprezentativce Laukžemisa, Ćužu, Bušnju i Rufatija, dok u sastavu nisu bili Čondrić, Majkić, Galileo i Sane.