HT Prva liga, 8. kolo, 14.09.2019, 19:00 h, Gradski stadion Velika Gorica
Suci: Mario Zebec (Cestica), Borut Križarić (Čakovec), Nikola Kečkiš (Virovitica)
Gorica
Gorica
0:0(0:0) Lokomotiva
Lokomotiva

Gorica u skromnom dvoboju bliže pobjedi, Lokomotiva ipak izvukla remi u Sammirovom debiju

Mihaela Bradovski • subota, 14.09.2019.

Lokomotiva je neporažena napustila Veliku Goricu, ali nije pokazala neku veliku igru. Domaćin je bio bolji i bliži pogotku, no mreže su mirovale...

Bio je to susret za zaborav. Goričani su pokazali više, bili opasniji, ali nisu imali pravu ideju kako slomiti goste i doći do pogotka. Lokomotiva je bila uglavnom neambiciozna u igri prema naprijed i činilo se kao da nema ništa protiv da ostane ovih 0:0.

Goričani su već u prvih desetak minuta dva puta zaprijetili, ali nedostajalo je preciznosti u tim pokušajima.

Lokomotiva je vrlo rijetko imala uspješnije izlete prema naprijed. U završnici prvog dijela prvi put je ozbiljnije zaprijetila, ali kombiniranje u 16 metara okončano je dobrom reakcijom goričke obrane i izbijanjem lopte.

Prvo poluvrijeme završeno je bez golova i velikih prilika, Gorica je imala više pokušaja, ali rezultat se nije mijenjao.

U drugom dijelu na travnjaku se nije događalo praktički ništa. Loš nogomet, bez prilika sve do zadnjih desetak minuta kada je potencijalno opasne situacije uspio upropastiti Lukasz Zwolinski.

Sa zanimanjem se očekivao i debi Sammira, on je ušao u 66. minuti, ali poput ostatka momčadi nije pokazao ništa posebno.