Nino Serdarušić u dva seta do pobjede protiv Estonca na startu turnira u Rumunjskoj

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 16.09.2019.

Nino Serdarušić dobro je krenuo na Challengeru u Sibiuu. U prvom kolu imao je za protivnika Estonca Jürgena Zoppa i svladao ga je u dva seta...

Dobar posao odradio je Nino Serdarušić na startu turnira u Sibiuu. Protivnik mu je bio Jürgen Zopp, a Serdarušić ga je svladao u dva seta.

Hrvatski tenisač za prolaz u drugo kolo trebao je samo sat i 15 minuta, potpuno je nadigrao Zoppa prvenstveno u prvom setu te izborio prolaz u drugo kolo.

Prvi set dobio je sa 6:2, sjajno je krenuo, poveo s 5:1 nanizavši pet gemova i lakoćom je uzeo set sa 6:2.

U drugom setu obojica su čvrsto držali svoj servis i nije bilo nijedne break lopte, a u 13. igri Serdarušić je poveo s 4:0 i više nije bilo dvojbe, mirno je dovršio posao i uzeo set sa 7:3.

U drugom kolu Serdarušić će igrati protiv 11. nositelja Tallona Griekspoora koji je bio slobodan u prvom kolu.