Meškov s Pešićem na odmoru pregazio moskovski Spartak

Mihaela Bradovski • utorak, 17.09.2019.

U susretu petog kola SEHA lige Meškov Brest ugostio je moskovski Spartak i svladao ga je bez većih problema s 35:24...

Meškov Brest potvrdio je status favorita protiv novog člana SEHA lige, moskovskog Spartaka. Bjelorusi su slavili 35:24, bili su jednostavno prejaki za Spartak i glatko su ga svladali.

Od početka susreta sve je išlo u jednom smjeru. Meškov je krenuo s 5:0, prvi pogodak primio je tek u 11. minuti i kasnije je razlika samo rasla.

Na poluvremenu je Meškov vodio 17:10, imao je već tada visoku prednost, a prvi put do dvoznamenkaste razlike došao je deset minuta prije kraja susreta kada je poveo 29:19.

Meškov u ovom susretu nije koristio Ivana Pešića koji je ostao na klupi, a svih 60 minuta branio je Ivan Mackevič i skupio 15 obrana.

Devet golova uz stopostotan učinak postigao je Mikita Vailupau, Aleksander Škurinskij dodao je šest golova, a William Accambray dodao je pet golova.

Kod gostiju Nikita Nikulin imao je 12 obrana, a Aleksander Dereven postigao je pet pogodaka.