Serdarušić u dva seta do osmine finala Challengera

Petar Jenjić • srijeda, 18.09.2019.

Nino Serdarušić uspješno je odradio drugo kolo Challengera u rumunjskom Sibiu nakon što je u dva seta bio bolji od Tallona Griekspoora...

Uspješno je drugo kolo odradio Nino Serdarušić koji ovog tjedna igra na Challengeru u Sibiu. Za protivnika je imao 111 mjesta bolje rangiranog (161. na svijetu) Tallona Griekspoora.

Hrvatski tenisač slavio je sa 6:3, 6:4, nakon sat i deset minuta igre, a u osmini finala očekuje ga Vaclav Šafranek kojeg je u jedino međusobnom dvoboju porazio.

Već u trećem gemu Serdarušić je stigao do breaka. Nešto kasnije spasio je jednu break šansu protivnika, a nakon toga još jednom oduzeo servis protivniku kako ne bi bilo nikakve dvojbe oko prvog seta.

Sve do vodstva 5:4 u drugom setu Serdarušić nije došao do prilike za break. Tada je propustio dvije, ali zato je uspio iskoristiti treću za dolazak do pobjede.