Novo Vrijeme s četiri pogotka ispratilo Uspinjaču u Superkupu

Petar Jenjić • subota, 21.09.2019.

Novo Vrijeme Apfel osvojilo je hrvatski Superkup nakon što je u finalu s 4:0 bilo bolje od Uspinjače...

Sinoć je odigrana utakmica Superkupa u Slavonskom Brodu između prvaka Hrvatske, Novog Vremena, i osvajača Kupa, Uspinjače.

Dvoboj nije bio previše napet. Makarska momčad igrala je bolje i u konačnici zasluženo slavila s visokih 4:0 te tako osvojila prvi trofej u sezoni.

Već u četvrtoj minuti Novo Vrijeme dolazi u vodstvo, Kazazić je iz slobodnog udarca proigrao Osredkara. Ovaj je sam ostao pred golom i poentirao za 1:0. U 17. minuti novi pogodak za Makarane, Fideršek ubacuje s lijeve strane, a Lucas klizećim startomskrećeu gol.

U drugom poluvremenu prvak Hrvatske postigao je još dva gola. Prvo je u 32. minuti poentirao Pulinho, da bi tri minute kasnije bio asistent za Lucasa koji je dobru utakmicu potvrdio svojim novim golom.