Stigao je i pogodak: Prvijenac Ivana Santinija u pobjedi Jiangsua

Petar Jenjić • subota, 21.09.2019.

Hrvatski nogometaš postigao je prvi pogodak u dresu kineskog Jiangsua koji je stigao do pobjede u gostima kod Chongqinga...

Odigrana je prva utakmica 25. kola kineske Superlige, a svoj prvi pogodak postigao je Ivan Santini u pobjedi svoh Juangsua na gostovanju kod Chongqinga s 2:1.

Hrvatski nogometaš postigao je vodeći pogodak za 1:0 u 55. minuti. Li Ang ubacio je vratio je visoku loptu na peterac, a Santini ju glavom skrenuo u mrežu. Vratar ju je pokušao zaustaviti, no bilo je očito da je cijelim obujmom prešla gol liniju.

Samo devet minuta kasnije gostujuća momčad podebljala je vodstvo golom Xiea Pengfeija, dok je konačnih 2:1 postavio Jiang Zhe u 81. minuti.

U Jiangsu je stigao ovog srpnja, a ovo mu je bila prva koju je odigrao od početka do kraja. Klub je trenutno na petom mjestu ljestvice s 40 bodova.