Ivan Fiolić strijelac u AEK-ovoj visokoj pobjedi protiv Achnasa

Branimir Korać • petak, 04.10.2019.

Ciprani imaju na rasporedu susrete petog prvenstvenog kola, a AEK je na svom igralištu ugostio Achnas i upisao drugu prvenstvu pobjedu slaveći čak 5:1...

AEK iz Larnake nije dopustio iznenađenje u petom kolu ciparskog prvenstva. Ugostio je Achnas i visoko slavio s 5:1.

Achnas je bio neporažen u dosadašnjem dijelu sezone, ali imao je i lagan raspored u prva tri kola te je s prvim težim protivnikom stigao i prvi poraz i to visok.

Gosti su dobro krenuli i već u 13. minuti zaradili su kazneni udarac, ali nisu ga realizirali, no zato su ipak poveli u 30. minuti golom Miguelita.

Ipak u samoj završnici prvog poluvremena Truyols je poravnao, a odmah zatim Tričkovski zabio za preokret na 2:1.

Taj šokantan kraj prvog poluvremena loše je utjecao na goste i u drugom dijelu, već u prvih deset minuta AEK golovima Giannoua i Ivana Fiolića bježi na 4:1. Planas je u završnici samo postavio konačnih 5:1.

Ivan Fiolić igrao je do 77. minute, prvi put krenuo je od prve minute i postigao prvi pogodak.