Netsi tijesno svladali Lakerse, istaknuo se i Musa

Petar Jenjić • četvrtak, 10.10.2019.

U predsezonskoj utakmici odigranoj u Kini, Brooklyn Netsi tijesno su svladali Los Angeles Lakerse rezultatom 114:111...

Predsezonsku utakmicu odigrali su Netsi i Lakersi, a u konačnici je do pobjede stigao Brooklyn koji je slavio sa 114:111.

Nijedna momčad tijekom susreta nije imala više od sedam koševa viška. Utakmcu su nešto bolje otvorili Lakersi koji su imali vodstvo 33:29 nakon prve četvrtine.

Do poluvremena Netsi okreću i vode s 57:55, a u nastavku susreta napetost se nastavlja. Još 28 sekundi prije kraja na semaforu je stajalo 111:111.

Theo Pinson pogađa jedno slobodno bacanje za Brooklyn, a na drugoj strani Alex Caruso gubi loptu. Zakucavanjem Davida Nwabe povisuje vodstvo, a tricu za produžetak promašuje Kentavious Caldwell-Pope.

Netse je predvodio Spencer Dinwiddie s 20 poena i sedam skokova, Taurean Prince dodao je 18 koševa, a Džanan Musa 16 poena.

Najbolji je kod Lakersa bio LeBron James s 20 poena i šest skokova, Rajon Rondo dodao je 18 koševa, pet skokova i šest asistencija, a Anthony Davis 16 poena i pet asistencija.