Bišćanovi izabranici napunili do vrha mrežu skromnog San Marina

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 14.10.2019.

Hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine upisala je pobjedu u San Marinu s uvjerljivih 7:0 i Igor Bišćan na najbolji mogući način krenuo je s izborničkim stažom...

Nakon što je Nenad Gračan loše otvorio kvalifikacije i upisao poraz u Šibeniku protiv Škotske što je dovelo i do promjene na klupi, Igor Bišćan nastavio je u potpuno drugačijem svjetlu.

Hrvatska je prvo u prijateljskom susretu pregazila Mađarsku u gostima s 4:1, a onda je u drugom kolu kvalifikacija u gostima pregazila i San Marino sa 7:0.

Već u šestoj minuti stigla je do vodstva pogotkom Sandra Kulenovića koji je bio na pravom mjestu nakon što je vratar domaćina odbio loptu.

Niti pola sata igre, a na semaforu je već stajalo 3:0 za Hrvatsku zahvaljujući golovima Kulenovića i Luke Ivanušeca.

Do odlaska na odmor Kulenović je kompletirao hat-trick, još jedan pogodak krasnim udarcem izvana dodao je Kristijan Bistrović i na semaforu je već bilo 5:0.

Loša vijest jedino je bio rani izlazak Darka Nejašmića kojeg je u 30. minuti zamijenio upravo Bistrović.

U drugom dijelu Ivanušec je zabio i svoj drugi gol, a konačnih 7:0 postavio je Soldo.

Hrvatska je ubilježila prvu pobjedu i to s ogromnih 7:0.