Pavić i Soares bez većih problema do polufinala Stockholma

Petar Jenjić • petak, 18.10.2019.

Mate Pavić i Bruno Soares plasirali su se u polufinale ATP turnira u Stockholmu nakon što su u dva seta svladali Radua Albota i Roberta Lindstedta...

Novi, dobar rezultat ostvarili su Mate Pavić i Bruno Soares koji na ATP turniru u Stockholmu nastupaju kao treći nositelji.

U meču četvrtfinala svladali su Radua Albota i Roberta Lindstedta s dva puta po 6:3, nakon sat i tri minute igre. U polufinalu ih čekaju bolji iz dvoboja Rojer/Tecau - Goransson/Lammons.

U prva tri gema meča vidjeli smo tri breaka, a dva je napravila hrvatsko-brazilska kombinacija. Do kraja seta, kako ne bi bilo nikakvih problema, još je jednom oduzela servis protivniku.

Jedan break bio je dovoljan u drugom setu. Pavić i Soares iskoristili su prvu i jedinu šansu u osmom gemu, poveli s 5:3 te mirno zaključili meč.