Sjajni Pavić i Soares svladali prve nositelje za finale Stockholma!

Petar Jenjić • subota, 19.10.2019.

Mate Pavić i Bruno Soares izborili su finale ATP turnira u Stockholmu pobjedom protiv prvih nositelja Jeana Juliea Rojera i Horije Tecaua...

Nove, dobre vijesti stižu iz Stockholma gdje su Mate Pavić i Bruno Soares izborili finale ATP turnira pobjedom protiv prvih nositelja Jean-Juliea Rojera i Horije Tecaua.

Pavić i Soares do pobjede su stigli sa 6:2, 7:5 nakon sat i 14 minuta igre. Za titulu će se boriti protiv Henrija Kontinena i Edouarda Roger-Vasselina.

Prvi set bio je prilično jednosmjeran, a u njemu su treći nositelji izborili dvije break šanse i obje iskoristili. Rojer i Tecau ostali su bez šanse na servis protivnika.

Sve do vodstva prvih nositelja s 5:4 nije bilo break šansi, a tada su imali dvije set lopte. Međutim, obje su uspjeli spasiti Pavić i Soares koji su nakon toga oduzeli servis protivniku pa zaključili meč u svoju korist.