Trešnjevka visoko poražena na gostovanju u Bugarskoj

Petar Jenjić • srijeda, 23.10.2019.

Košarkašice Trešnjevke poražene su na gostovanju kod Beroea sa 103:59 u sklopu četvrtog kola ženske ABA lige...

Bez prave šanse ostala je Trešnjevka koja je gostovala kod bugarskog Beroea i upisala poraz rezultatom 103:59.

Hrvatska momčad tako je u četvrtoj utakmici ženske ABA lige upisala i četvrti poraz, dok je domaćin pobjedom ostao na stopostotnom učinku.

Bugarska momčad već je nakon prve četvrtine imala 18 koševa viška (30:12), da bi do poluvremena ta prednost narasla na 29 razlike (61:32). Do kraja je ostalo samo pitanje kojom će razlikom slaviti.

Najbolja je u pobjedničkim redovima bila Adijat Adams s 30 poena i 13 skokova, dok je Teodora Dineva dodala 23 koša i šest skokova.

Trešnjevku, koja je koristila tek osam igračica na susretu, predvodila je Nika Muhl sa 16 koševa, šest skokova, pet asistencija, ali i sedam izgubljenih lopti, dok su Barbara Turkalj i Josipa Pavić dodale po 12 poena.