Jako dobar nastup i uvjerljiva pobjeda Hrvatske U-17

Petar Jenjić • petak, 25.10.2019.

Hrvatska nogometna reprezentacija do 17 godina svladala je Armeniju s 4:0 u susretu drugog kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo...

Novi dobar nastup u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo imala je hrvatska nogometna reprezentacija do 17 godina koja je danas stigla do druge pobjede.

Za protivnika imala je Armeniju koju je svladala s 4:0. Povela je već u prvoj minuti pogotkom Tomislava Duvnjaka, a vodstvo je podebljao Bartol Barišić u devetoj minuti.

Prvo poluvrijeme zaključeno je tim rezultatom, a u nastavku Hrvatska je potvrdila pobjedu pogocima Noela Bilića i Barišića.

U trećem kolu igrat će protiv Škotske, a susret je na rasporedu u ponedjeljak od 20 sati.

Kvalifikacije za EP:Hrvatska - Armenija 4:0