Pogodak u sudačkoj nadoknadi za pobjedu, Hrvatska U-17 osvojila kvalifikacijsku skupinu!

Petar Jenjić • ponedjeljak, 28.10.2019.

Hrvatska reprezentacija do 17 godina porazila je vršnjake iz Škotske s 2:1, a pogodak za pobjedu postigla je u završnici drugog poluvremena...

Hrvatska U-17 reprezentacija već je pobjedom protiv Armenije osigurala plasman u Elitno kolo kvalifikacija za Europsko prvenstvo, a večeras je stigla do novog slavlja.

Naime, u utakmici između dviju neporaženih momčadi svladala je vršnjake iz Škotske s 2:1 te završila nastup u skupini na prvom mjestu s maksimalnih devet bodova.

Nakon prvog poluvremena nije bilo pogodaka, pa smo tako sva tri vidjeli u nastavku, točnije u posljednjih dvadesetak minuta utakmice.

Škoti u 50. minuti nisu preko Regana Thompsona iskoristili penal, a do vodstva je stigla Hrvatska u 69. minuti kada je pogodio Viktor Kanižaj.

Novi penal Škoti dobivaju šest minuta kasnije, a ovoga puta precizan je bio Kevin Hanratty. Ipak, Hrvatska je stigla do pobjede u prvoj minuti sudačke nadoknade kada je za slavlje pogodio Ivan Šaranić.