Vodeni sportovi

Jadran posustao u drugom poluvremenu, Sintez do premijerne pobjede

Petar Jenjić • utorak, 29.10.2019.

Vaterpolisti splitskog Jadrana poraženi su na gostovanju kod Sinteza u trećem susretu Lige prvaka ove sezone...

U susretu trećeg kola Lige prvaka drugi je poraz upisao splitski Jadran koji je gostovao kod Sintez Kazana koji je u konačnici slavio sa 16:11.

U prilično efikasnoj utakmici, ruska je momčad susret prelomila u drugom poluvremenu te tako upisala premijernu pobjedu u natjecanju ove sezone.

Nakon prvih 16 minuta igre domaćin je imao minimalno vodstvo, vodio je s 8:7. Međutim, treću je četvrtinu dobio s 5:1, a razliku sačuvao do kraja.

Po tri gola u pobjedničkim redovima postigli su Stepan Andrjukov, Aleksej Rižov-Aleničev i Nikolaj Lazarev.

Kod Jadrana Ivan Domagoj Zović zabio je četiri gola, a Marin Delić dodao je tri pogotka.