Golijada u Vrgorcu otišla na stranu stopostotnog Novog Vremena

Petar Jenjić • utorak, 29.10.2019.

Momčad Novog Vremena večeras je slavila na gostovanju kod Vrgorca rezultatom 7:4, a presudnim se pokazalo pet golova u razmaku od samo pet minuta...

Večeras je odigran zaostali susret trećeg kola 1. HMNL u kojem je do pobjede na gostovanju u Vrgorcu kod istoimenog domaćina stiglo Novo Vrijeme.

Makarani su do treće pobjede u isto toliko odigranih utakmica stigli s visokih 7:4. S druge strane, domaćinu je ovo drugi poraz sezone.

Dobro je domaćin krenuo u utakmicu i već do devete minute vodio s 2:0 pogocima Sesara i Sutona. Međutim, u nastavku je uslijedio preokret.

U samo pet minuta, od 22. do 27. Novo Vrijeme postiže pet pogodaka. Prvo je jedan gol zabio Lucas, nakon toga dva puta Kazazić i dva puta Pulinnho.

Nije se domaćin predavao pa je golovima Jurjevića i Sesara smanjio na 5:4, no u samoj završnici Bajrušović i vratar Herceg potvrđuju pobjedu gostujuće momčadi.