Rabotniku nije pomogao niti sjajno raspoloženi Lovro Jotić

Mihaela Bradovski • srijeda, 06.11.2019.

U susretu SEHA lige Eurofarm Rabotnik kod kuće je poražen od Meškov Bresta s 35:32 unatoč sjajnom nastupu Lovre Jotića koji je potvrdio kako je jako napredovao u ovoj makedonskoj momčadi...

Eurofarm Rabotnik nije uspio iznenaditi na svom parketu Meškov Brest, upisao je poraz 35:32. Bjelorusi su opravdali status favorita u ovom dvoboju te su glatko slavili.

Završnica prvog poluvremena Eurofarmu je zadnji put donijela egal, imali su domaćini 17:17 da bi u posljednjem napadu Meškov zabio za 18:17 i prednost na odmoru.

U nastavku susreta sve je bilo u znaku gostiju koji su dominirali i lakoćom održavali prednost.

Vratar Meškova Ivan Mackevič bio je sjajan sa 17 obrana, Mikita Vailupau je odradio još jednu vrhunsku utakmicu s 14 golova, a Sandro Obranović dodao je jedan iz tri pokušaja.

Sjajan nastup na drugoj strani upisao je Lovro Jotić koji ove sezone igra najbolji rukomet u karijeri. Jotić je postigao osam pogodaka i upisao sedam asistencija.