Luka Šamanić do double-doublea na startu Razvojne lige

Petar Jenjić • subota, 09.11.2019.

Luka Šamanić ubilježio je double-double u porazu Austin Spursa protiv Rio Grande Valley Vipersa...

Krenulo je natjecanje i u NBA razvojnoj ligi gdje u dresu Austin Spursa igra Luka Šamanić koji će teško dobiti priliku u San Antoniju ove sezone.

U prvoj utakmici Spursi su igrali kod kuće Rio Grande Valley Vipersa koji su ih porazili rezultatom 120:112.

Nakon izjednačenije tri četvrtine, koje je domaćin zaključio sa sedam koševa viška (86:79), gosti posljednju dobivaju s 41:26 te dolaze do pobjede.

Pobjedničku momčad predvodio je Gary Clark s 27 poena, dok su po 25 koševa dodali Isaiah Hartenstein i Angel Rodriguez.

Keldon Johnson s 25 poena i osam skokova predvodio je Spurse. Luka Šamanić svojih je 30 minuta jako dobro iskoristio te susret zaključio s 13 koševa (5/10 za dva, 1/3 za tricu), deset skokova, tri asistencije, ali i pet izgubljenih lopti.