Ostali sportovi

Mladostaši poraženi od Benfice, težak posao čeka ih u uzvratu

Petar Jenjić • četvrtak, 21.11.2019.

Zagrebačka Mladost poražena je na gostovanju kod Benfice u sklopu trećeg pretkola Lige prvaka s 3:0 u setovima...

Odbojkaši zagrebačke Mladosti danas su gostovali kod Benfice u sklopu trećeg pretkola Lige prvaka te upisali poraz od 3:0 u setovima.

Hrvatska momčad dobro se držala kroz sve setove, no nije uspjela uzeti nijedan. Sada ju u uzvratnoj utakmici čeka jako težak posao.

U prvom setu sve je bilo izjednačeno do 22:22, a tada domaćin dobiva tri uzastopna poena. U drugoj polovici drugog seta Portugalci su održavali prednost te u konačnici slavili s 25:20.

Treći je set bio gotovo identičan prvom. Mladost je ostala u egalu do 22:22, a tada Benfica dobiva tri poena zaredom, čime zaključuje meč u svoju korist.