Sjajni Ivan Santini zabio dva gola u pobjedi Jiangsua

Petar Jenjić • subota, 23.11.2019.

Hrvatski napadač Ivan Santini zabio je dva pogotka u pobjedi svog Jiangsu Suninga protiv Beijing Renhea...

U utakmici 28. kola kineske Super lige do 13. pobjede stigao je Jiangsu Suning koji je bio uspješan na gostovanju posljednjeg Beijing Renhea.

Slavio je rezultatom 3:2 te tako produžio niz bez poraza na 11 utakmica. Jedan od glavnih igrača definitivno je bio Ivan Santini koji je postigao drugi i treći pogodak svoje momčadi. Tako je stigao do brojke od četiri gola u sedmom nastupu za momčad.

Gosti su poveli u 18. minuti golom Alexa Teixeire, da bi od 41. do 45. minuti u glavnoj ulozi bio Santini. Prvo je pogodio iz blizine nakon ubacivanja Yun Zhoua, da bi nakon toga sjajno pogodio pod gredu s ruba kaznenog prostora.

Domaćin je ublažio poraz golovima Elvisa Manua i Makhetea Diopa.