U poslastici dana s Kutije šibica ispali Fetić, Postružin i društvo

Branimir Korać • nedjelja, 24.11.2019.

Drugi dan Kutije šibica donio je prvi veliki dvoboj, Juicy je igrao protiv Biberona i upisao poraz nakon izvođenja sedmeraca...

Nedjeljni program rano je donio rezultatsko "rastavljanje", vrlo zanimljiva momčad Khala Restaurant and Bar slavila je s čak 11:0 protiv CB Downtown. Tomislav Liber i Nikola Golenja upisali su hat-trick, a Josip Brezovec dodao je dva gola.

I ove godine nastupila je ekipa Red Cross All Star, a u teškom porazu od Patnji mladog Filipa jedini strijelac bio je jedini Hrvat u sastavu Crvenog križa Tomislav Marjanović.

Stella Bar je u jednom od zanimljivijih dvoboja izbacio MNK Termin s 1:0, a junak Stelle bio je Matija Čakarun koji je postigao jedini pogodak na susretu, u 15. minuti.

Neočekivano brzo ispao je krapinski Aso Ponos kojeg je s 3:1 izbacio NEO Logistics & Frankos Bar. Koban je bio Muhamed Alghul koji je pogodio u zadnjim sekundama utakmice za konačnih 3:1. Dva pogotka za Aso Ponos postigao je Matija Majcenić.

Poslastica dana bio je dvoboj Juicyja i Biberon Maraske, ovakvog meča ne bi se posramila niti sama završnica. U dresu Juicyja Marko Vuković, Silvio Toth, Alen Fetić, Kristijan Postružin, David Mataja, Teo Turk, Žiga Ceh, a na drugoj strani Marin Stojkić, Duško Martinac, Luka Suton, Josip Suton, šteta što je jedna od ovih momčadi ovako rano otpala. Nakon 40 minuta bilo je 0:0, a onda je Biberon bolje raspucavao sedmerce i prošao dalje.