Vodeni sportovi

Mađari su bili prejaki, visok poraz Mladosti

Petar Jenjić • srijeda, 04.12.2019.

Vaterpolisti Mladosti upisali su drugi poraz ove sezone u Ligi prvaka, bolji je bio Ferencvaros s 14:5...

U skupini B vaterpolisti Mladosti pretrpili su težak poraz u susretu šestog kola Lige prvaka. Zagrebačka momčad gostovala je u Mađarskoj kod Ferencvarosa te upisala poraz od 14:5.

Žapcima je to drugi poraz ove sezone te su sada na omjeru 3-1-2, dok je domaćin stigao do pete pobjede, uz koju ima i jedan remi.

Već nakon prve četvrtine domaćin je vodio s 5:1. Do kraja poluvremena Mladost je smanjila na 7:4, međutim, Ferencvaros treću dionicu dobiva s 4:0 to do kraja bez većih problema drži vodstvo.

Marton Vamos s tri je gola predvodio domaćina, po dva su dodali Denes Varga, Aaron Younger, Szilard Jansik i Ioannis Fountoulis.

Tri pogotka kod Mladosti postigao je Josip Vrlić, a po jedan Miloš Ćuk i Cosmin Radu.