Šamanić nastavlja s vrlo dobrim nastupima, Austin Spursi slavili u gostima

Petar Jenjić • četvrtak, 05.12.2019.

Luka Šamanić odigrao je vrlo dobro u pobjedi svojih Austin Spursa protiv Texas Legendsa, u utakmici NBA G lige...

Do pete pobjede sezone stigli su Austin Spursi koji su na gostovanju kod Texas Legendsa slavili rezultatom 137:126. Domaćinu su tako nanijeli ukupno peti poraz sezone, a drugi uzastopni.

Gostujuća momčad nakon prvog poluvremena vodila je sa 69:56, a tijekom nastavka imala je i 20 poena prednosti. Domaćin se uspio spustiti na minus sedam u posljednjoj četvrtini, no više od toga nije išlo.

Chimezie Metu s 25 poena predvodio je pobjedničku momčad. Luka Šamanić dodao je 19 poena (5/13 iz igre, slobodna bacanja 5/5), četiri skoka i pet asistencija za 27 minuta na terenu.

Josh Reaves s 29 poena i pet skokova predvodio je Legendse.