Luka Šamanić dvoznamenkast u novoj pobjedi Austin Spursa

Petar Jenjić • subota, 07.12.2019.

Luka Šamanić nije briljirao, ali je bio dvoznamenkast u pobjedi Austin Spursa protiv Sioux Falls Skyforca u NBA G ligi...

Do druge uzastopne pobjede, a treće u zadnje četiri utakmice stigli su Austin Spursi, koji su na domaćem terenu bili bolji od Sioux Falls Skyforcea sa 116:107.

Gotovo cijelu utakmicu domaćin je bio u vodstvu, a za stalno ga je preuzeo sredinom druge četvrtine. Tijekom posljednje dionice Spursi su imali i 17 poena prednosti (110:93), a do kraja su gosti uspjeli tek ublažiti poraz.

Luka Šamanić i sinoć je bio dvoznamenkast, ali je dosta toga i promašio. Susret je zaključio s 11 poena (4/15 iz igre, slobodna bacanja 3/3) i šest skokova za 29 minuta provedenih na terenu.

Dedric Lawson s 22 poena i 12 skokova te Keldon Johnson s 21 poenom bili su najbolji kod Spursa.

Po 17 poena kod Siouxa dodali su Davon Reed i Jarret Jack.