Šamanić ponovno dvoznamenkast, Austin Spursi poraženi kod kuće

Petar Jenjić • nedjelja, 08.12.2019.

Momčad Austin Spursa poražena je na domaćem terenu od Iowa Wolvesa sa 128:115, a ponovno je dvoznamenkast kod poraženih bio Luka Šamanić...

Drugu utakmicu u dva dana odigrali su Austin Spursi koji su na domaćem terenu poraženi od Iowa Wolvesa sa 128:115. Šesti im je to poraz ove sezone, a prvi nakon dvije uzastopne pobjede.

Susret je bio prilično izjednačen kroz prvo poluvrijeme, da bi Iowa Wolvesi treću dionicu dobili s 31:21 te uoči posljednje imali 11 poena prednosti (103:92). Tijekom četvrte dionice imali su 20 razlike te susret bez većih problema priveli prema kraju.

Jaylen Nowell s 27 poena, osam skokova i šest asistencija te Lindell Wigginton s 23 poena bili su najbolji kod Wolvesa.

Keldon Johnson s 25 poena bio je najbolji kod Spursa. Luka Šamanić dodao je 11 poena (4/10 iz igre, slobodna bacanja 1/1), četiri skoka, ali i šest izgubljenih lopti za 26 minuta na terenu.