Sjajna utakmica Luke Šamanića u pobjedi Austin Spursa!

Petar Jenjić • nedjelja, 15.12.2019.

Austin Spursi svladali su Windy City Bullse sa 114:103, a odličnu je utakmicu odradio i Luka Šamanić...

Do osme pobjede ove sezone, a četvrte u zadnjih pet utakmica, stigli su Austin Spursi koji su bili bolji od Windy City Bullsa sa 114:103.

Spursi su vodili većim dijelom prvog poluvremena, no na odmor su otišli s pet koševa minusa. Bilo je 61:56 za Bullse koji su u završnici napravili preokret.

Ipak, domaćin treću četvrtinu vraća vodstvo na svoju stranu, a dobiva ju s 33:22. U posljednjoj četvrtini prednost je sačuvao.

Sjajnu je utakmicu u pobjedničkim redovima upisao Luka Šamanić koji je predvodio momčad s 26 poena (11/17 iz igre) i deset skokova za 33 minute na terenu.

Goste je predvodio Max Strus s 23 poena i šest skokova.