Favoriti prošli dalje u Kutiji, čekaju nas spektakularna polufinala

Branimir Korać • petak, 27.12.2019.

Kutija šibica ušla je u samu završnicu, a Štefanje je tradicionalno donijelo četvrtfinala pa tako imamo parove polufinala...

U prvom susretu četvrtfinala Kutije CB Dobermann slavio je protiv Oštrek Gradnje i Hudek Trgotransa s 2:0. Dobermann je tako opravdao status favorita, a do pobjede su ga vodili Rok Mordej golom u 28. minuti te Matej Horvat koji je zabio u desetoj.

U polufinalu je i Cvjetno Poliklinika Milojević koja je s 3:1 bila bolja od Svadbenog Salona Bagušić & Goodlife Fitnessa. Cvjetno je povelo golom Hrvoja Penave i tu prednost držalo je na odmoru da bi Luka Lučić na startu drugog dijela poravnao na 1:1. No vrlo kratko Cvjetno nije bilo u prednosti, dvije minute kasnije Kristijan Grbeša zabio je za 2:1. Točku na i u samoj završnici stavio je Mihovil Prgomet.

Jedan gol i to točnije autogol riješio je pitanje putnika u polufinale u dvoboju Restorana Dioniz CBA1 i Pizzerije Stari Zagreb Borongaj Lugova. Već u desetoj minuti Josip Slišković autogolom doveo je Pizzeriju Stari Zagreb u vodstvo i rezultat je ostao na kraju tih 1:0.

Biberon Maraska slavio je s 3:0 protiv Tupek Auta, naizgled uvjerljivo, ali vrlo teško. Prvi pogodak pao je u 39. minuti preko Luke Perića da bi u zadnjoj minuti na prazan gol zabili Franko Bilić i Nikola Perković.

Kod veterana u finale su otišli Senjak Hoteli pobjedom 2:0 protiv Sava Sporta Kick it like Niki. Već u prvih osam minuta sve je bilo jasno. U petoj minuti Jerko Leko zabio je za vodstvo, a Admir Alić nakon toga postavio je konačnih 2:0.

Drugi finalist je KMN Meteorplast Ljutomer koji je s 4:2 slavio protiv Podstrane golovima Rade Rusmira (dva) te Davorina Šnofla i Matijaža Korade. Dva gola za Podstranu postigao je Martin Mikuličić.

Raspored 27. prosinca:
Sava Sport Kick it like Niki - Podstrana 16:50 Biberon Maraska - Cvjetno Poliklinika Milojević 17:50
Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi - CB Dobermann 18:50