Double-double Bendera u pobjedi Wisconsina, Šamanić nije nastupio

Petar Jenjić • subota, 28.12.2019.

Dragan Bender noćas je dobro iskoristio minutažu u pobjedi svojih Wisconsin Herda, dok Luka Šamanić nije nastupio u porazu Austin Spursa...

Do 14. pobjede u 16. utakmici G-lige stigao je Wisconsin Herd koji je na domaćem terenu bio bolji od Lakeland Magica sa 133:122. Domaćin se nijednom tijekom susreta nije našao u zaostatku, ali gosti se nisu predavali sve do same završnice utakmice koju je Wisconsin prelomio serijom 8:0 za vodstvo 133:118.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Frank Mason s 31 poenom, Dragan Bender dodao je 17 poena (6/13 iz igre), deset skokova i pet asistencija za 20 minuta na terenu.

Gostima nije pomogao niti sjajni Vic Law s 39 poena i 11 asistencija, kao ni nekadašnji igrač Cedevite Josh Magette s 25 poena.

Dodajmo i to kako Luka Šamanić nije igrao u porazu Austin Spursa protiv Salt Lake City Starsa sa 127:102.