Jako dobar nastup Luke Šamanića, Austin Spursi slavili nakon produžetka

Petar Jenjić • ponedjeljak, 06.01.2020.

Košarkaši Austin Spursa slavili su protiv Rio Grande Valley Vipersa sa 119:117, a double-double u pobjedničkim redovima ostvario je Luka Šamanić...

Do treće uzastopne pobjede, a druge uzastopne nakon produžetka, stigli su Austin Spursi koji su na domaćem terenu bili bolji od Rio Grande Valley Vipersa sa 119:117.

Bila im je to 11. pobjeda ove sezone uz koju imaju osam poraza, dok je njihov protivnik pao na omjer od 5-17.

Nakon regularnog dijela utakmice rezultat je bio 112:112 pa su se igrale dodatne minute. Pobjedu Spursima donio je Keldon Johnson ubačajem u posljednjoj sekundi.

Johnson je predvodio Spurse s 24 poena, a nije previše zaostajao ni Luka Šamanić koji je dodao 21 poen (8/16 iz igre, slobodna bacanja 1/1) i 12 skokova za 35 minuta u igri.

Gostima nije pomogao niti Chris Clemons koji je susret zaključio s 40 poena.