Petar Jenjić • ponedjeljak, 20.01.2020.

Hajduk je na pripremama upisao novu pobjedu. Danas je momčad Igora Tudora bila bolja od Vardara s 3:1, a do pobjede je stigla nakon preokreta u zadnjih 20-ak minuta utakmice...

Nogometaši Hajduka nastavljaju s dobrim igrama na pripremama u turskom Beleku, a danas su svladali makedonski Vardar s 3:1 nakon preokreta.

Makedonci su poveli nakon 12 minuta igre kada je strijelac bio Darko Micevski. Međutim, Hajduk je većim dijelom susreta bio bolja momčad i imao više prilika.

Do izjednačenja je stigao u 73. minuti kada je Leon Kreković poentirao nakon dodavanja Ivana Delića. Devet minuta kasnije isti je igrač asistirao za Tonija Teklića koji krasno pogađa s 20 metara.

Konačan je rezultat svojim drugim pogotkom postavio Kreković koji je poentirao nakon što je sam oduzeo loptu, prevario braniča i poentirao u donji desni kut.